18 листопада 2017 року 

        73 роки тому, восени 1943 року, наші батьки і діди остаточно звільнили Україну від кривавої  фашистської навали. Це була мужня і героїчна доба і вона золотими літерами вписана в історію нашої землі. Честь і слава тим, хто визволяв нашу батьківщину від нацистської окупації. Сьогодні усі ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто склав голови у цій жорстокій боротьбі. Велика шана і подяка живим ветеранам, які сьогодні є не тільки свідками великих подвигів минулого, але були і є нагадуванням про те, що жахіття війни ніколи більше не має повторитися.  З нагоди 73-ї річниці визволення України від фашистських загарбників в ліцеї відбулись наступні заходи:

  •  В навчальних групах були проведені класні години «Війні не буде забуття». 
  •   Тематична виставка у бібліотеці  «Пам'ять священна»
  •   27 жовтня о 11.00 в ліцеї відбулась загальна лінійка, з нагоди вшанування 73-ї річниці визволення України    від  фашистських загарбників 

 З нагоди цієї дати для учнів ліцею 23 жовтня була організована екскурсія до м. Києва. Учні відвідали Музей історії Другої Світової Війни, де дізналися про історію військової техніки, сухопутних, повітряних військ та залізничного транспорту, зокрема про бронепоїзди. Ознайомились з цікавими сторінками з історії України та військовими подіями на території України. Учні здобули нові знання та запам’ятали факти життєво значущі для українського народу!  

23-26 жовтня 2017р. м.Київ

 Учні та викладачі Харківського професійного ліцею ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ в рамках духовно-патріотичної екскурсії до міста Київ взяли участь у Міжнародній освітянській виставці "Інноватика в сучасній освіті". Ліцей здобув срібну медаль із всіх професійно-технічних навчальних закладів залізничного спрямування. Також ціллю екскурсії було познайомити майбутніх залізничників із історичною спадщиною Української залізниці. Учні відвідали Київську дитячу залізницю, де чекала на всіх неймовірна екскурсія справжнім вузькоколійним паровозом, різними типами пасажирських вагонів ПВ-40 та PAFAVAG, цікаві учнівські модернізовані класи та багато іншого. Не оминули і виставку історичного рухомого складу Південно-Західної залізниці, на якій майбутні кадри Укрзалізниці мали змогу дізнатися про багату історію залізничного транспорту України, відчути різницю у розвитку рухомого складу залізниці тих часів та сьогодення і звичайно отримати багато гарних, позитивних емоцій та вражень! Колектив Харківського професійного ліцею ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ завдячує за професійні, підготовлені та дуже цікаві екскурсії до підрозділів Південно-Західної залізниці Начальнику відділу історичної спадщини ПАТ "Українська залізниця" Vlad Plahotnyuk Починаючи з комунікації, разом доб'ємося великих звершень та перемог галузі!


17.10.2017р.

13.10.2017 у Харківському професійному ліцеї залізничного транспорту відбулося свято присвячене дню захисника України !, також конкурс збери осінь в букет. На святі були почесні гості учасники АТО та Слобожанське  козацтво  "Єднальне"

23 вересня на базі Дитячо-юнацької спортивної школи №2 (вул. Сидора Ковпака, 5-а)

відбулися  обласні змагання з веслування на байдарках і каное «Харківська хвиля» в змаганнях брали участь близько 160 спортсменів з Дніпра, Запоріжжя, Енергодара, Кременчука, Полтави, Харкова та області.

Команда з викладачів і ліцеїстів Харківського професійного ліцею залізничного транспорту, прийняла участь в турнірі - гонці на човні «Дракон», і отримала 2-ге призове місце серед 9-ти команд.

Вітаємо переможців!!!!

 19.09.2017р. Екскурсія учнів ХПЛЗТ групи №5 ПМЕС в музей залізниці м.Харьківа

 13.09.2017р. Виховна година з учнями гр №9 СРРС 

01 вересня 2017 року у концертній залі Харківського професійного ліцею залізничного транспорту відбулася урочиста лінійка присвячена Дню знань.

Сьогодні твоє свято:  ти відкриваєшь для себе яскравий і великий світ знань!

Бажаю тобі успіхів на цьому шляху та неймовірних відкриттів!

З Днем знань!

Скачать
1 урок 2017.pdf
Adobe Acrobat документ 1.8 MB

ВІТАЄМО НОВИХ ЛІЦЕЇСТІВ - МАЙБУТНІХ КАДРІВ УКРАЇНСЬКИХ МАГІСТРАЛЕЙ!

30 серпня 2017 року у концертній залі Харківського професійного ліцею залізничного транспорту відбулося урочисте зібрання учнів ліцею залізничного профілю з приводу посвячення до лав "Ліцеїстів". Більше 140 учнів отримали фірмовий формений шиврон ліцею та залізничні погони. У програмі заходу всі учні склали клятву: "Безперечно слугувати залізничному транспорту України". На захід були запрошені батьки, викладачі, майстри виробничого навчання.

В. о. директора ліцею Парака Олександр Анатолійович привітав учнів із посвятою у справжні майбутні залізничники та побажав гарного навчального року. В рамках заходу відбулося знайомство учнів із класними керівниками і майстрами груп виробничого навчання. На заході було більше 300 глядачів та гостей, які із захопленням стали учасниками офіційних вручень та концертного блоку.

 22.06.2017 у Харкові пройшов другий аматорський велопробіг залізничників «Українська залізниця єднає державу», присвячений 21-й річниці Конституції України. Під час заходу близько 120 працівників усіх регіональних філій та філій ПАТ «Укрзалізниця» здолали на велосипедах відстань у 11,5 км.  Учні та викладачі ХПЛЗТ також здолали  відстань у 40 км.

10-11 червня 2017 року на річці Харків, пляжно-розважальному комплексі «Акважур» і в сквері «Стрілка» відбувся грандіозний Всеукраїнський фестиваль "Water fest 2017".

В рамках Фестивалю відбувся парад-маскарад по річці «Харків» від Журавлівського гідропарку до скверу «Стрілка» на байдарках, каяках та безпечних відповідних плав засобах, в якому взяли участь учні та викладачі Харківського професійного ліцею залізничного транспорту!

Для дітей це було дуже цікаво і незвично, адже наші учні керують тепловозами і електровозами, а сьогодні вони стали по справжньому спортсменами і багато чому навчилися у водному спорті! Ми, як педагоги, намагаємося наших учнів навчати не лише в напрямку залізничного транспорту, а й формувати з них всебічно розвинених особистостей!

 Більше 200 суден пройшли карнавалом по Харкову, а всі члени екіпажів отримали гарний настрій і заряд позитиву на все літо!

01.06.2017 учні та викладачі Харківського професійного ліцею залізничного транспорту брали участь у першому Всеукраїнському залізничному флеш-мобі "Разом у майбутнє", який присвячений до Дня захисту дітей.

http://www.pz.gov.ua/news/razvorot.php?id=4616

Свято здорового способу життя 30 травня 2017 року з метою пропаганди і широкого використання засобів фізичної культури та спорту у підготовці молодого покоління до захисту Батьківщини, реалізації національно-патріотичного виховання, формування здорового способу життя учнівської молоді у Харківському професійному ліцеї залізничного транспорту відбулося спортивно-туристичне свято, присвячене Дню захисту дітей.

У святі взяли участь команди Харківського професійного ліцею залізничного транспорту, Державного професійно- технічного навчального закладу «Центр професійно-технічної освіти № 3 м.Харкова», КП «Харківський метрополітен», Електровозне депо «Харків- Головне» (ТЧ-2), Моторовагонного депо «Харків» (РПЧ-1), Локомотивного депо «Харків-Сортувальний» (ТЧ-10), ГО «Гранат». Програма свята містила інтелект-квест та спортивно-туристичну естафету. Почесними гостями свята стали:

- помічник – консультант начальника головного управління національної поліції України у Харківській області Виштейн В.М.

- Верховний отаман, генерал армії козачих військ Слобожанське Козацтво Єднальне Гацюк О.О.,

- Начальник виробничого підрозділу електровозного депо «Харків - Головне» регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Бартновський О.М., - Начальник виробничого підрозділу моторвагонного депо «Харків» регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Олійник О.В.,

- Головний ревізор з безпеки руху поїздів КП «Харківський метрополітен» Русанов І.І.,

- заступник начальника виробничого підрозділу Локомотивне депо «Харків-Сортувальне» регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Сіротенко Ю.В.,

- директор Харківського державного будинку художньої та технічної творчості Варава Н.М.,

- завідуюча лабораторією Науково-методичного центру ПТО у Харківський області Назарець З.О.

Провідним на святі  був художний керівник - заслужений артист України Аміран Абашидзе

Для учасників змагань і гостей співали фіналісти "Х-Фактора"

Сімулік Валерія і Морозов Вадим.

http://mon.gov.ua/usi-novivni/povidomlennya/2017/06/01/u-xarkovi-uchni-pozmagalisya-v-shotlandskomu-bagatoborstvi/

20.05.2017 Солісти структурного підрозділу "Концертно-музичний відділ" Харківського професійного ліцею залізничного транспорту на чолі з художнім керівником - заслуженим артистом України Аміраном Абашидзе, взяли участь у організації та проведенні святкового благодійного балу-аукціону "Подаруй світло". Разом із курсантами та керівництвом Національним університетом внутрішніх справ, керівниками ГО "ГРАНАТ", депутатами Харківської міської ради та гостями із Харківської Обласної Державної адміністрації наші артисти внесли великий вклад в розвиток майбутнього України - дітей! Зібрані кошти підуть на лікування дітей із вадами зору!

13 травня  учні Харківського професійного ліцею залізничного транспорту брали участь у благодійному концертному заході що присвячений до дня матері.

09 травня 2017 року колектив ХПЛЗТ та учні ліцею взяли участь у заході присвяченому "Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні"

 

 Жалобні заходи до Дня пам'яті та примирення пройшли 8 травня 2017 року на Меморіальному комплексі Слави

27 квітня 2017 року в Харківському професійному ліцеї залізничного транспорту відбувся День відкритих дверей. Учні шкіл міста Харкова та Харківської області відвідали цей захід. Почесними гостями свята були:

  • голова Холодногірського району міста Харкова – Мусеєв Максим Сергійович;

  • депутат Харківської обласної ради – Ткаченко Олександр Юрійович;

  • заступник начальника локомотивного депо «Харків-Сортувальний» - Сиротенко Юрій Валентинович.

На концерті присвяченому Дню відкритих дверей співала фіналістка конкурсу «Х-фактор» Валерія Симулік. Викладачі ліцею провели для учнів шкіл ознайомчу екскурсію в музеї, навчальних кабінетах та в спортивному залі.

 

Учні жваво цікавились різноманітними залізничними професіями, яким навчають у ліцеї. 

23-24.03.2017 року в ХПЛЗТ відбулася бесіда з елементами тренінгової гри "Єдина справжня розкіш - це розкіш  людского спілкування" ,та відеолекторій на тему:"Профілактика негативних звичок"

09.11.2016р. у ХПЛЗТ відбулася лекція з учнями першого курсу на тему:"Принципи безконфліктного спілкування" провели студентки ХНУ ім. Каразіна  соціального ф-ту Бородуля А.С.,Садовнікова О.С.